Karrier

Kereskedelmi asszisztens

Érdekel a professzionális digitális nyomtatási technológiák világa, esetleg van már csomagolástechnikai tapasztalatod? Ha szereted a kiszámítható munkahelyi hátteret, jelentkezz csapatunkba kereskedelmi asszisztensnek!

Legfontosabb munkahelyi feladataid lesznek:

  • vevői rendelések rögzítése, ütemezése, megrendelésekkel kapcsolatos adminisztráció, készletezés
  • általános tájékoztatás vevőink számára termékekkel, specifikációkkal, egyedi lehetőségekkel és üzleti kondíciókkal kapcsolatosan
  • szállítói rendelések kezelése (elkészítés, ütemezés, átütemezés)
  • gyártáshoz kapcsolódó termékek beszerzése
  • szállítói árak karbantartása, ellenőrzése, frissítése
  • csomagfeladások intézése
  • előlegszámlák, bejövő számlák adminisztrációja, díjbekérők ellenőrzése
  • reklamáció kezelés koordinálása

Az állás betöltéséhez szükséges kompetenciák, készségek:

  • digitális nyomtatási technológiák és csomagolástechnika alapvető ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló, proaktív munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó képesség, megbízhatóság, pontosság

Előnyt jelent:

  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • kereskedelemben szerzett gyakorlat, releváns tapasztalat
  • “B” kategóriás jogosítvány

Az állásra szívesen fogadjuk pályakezdők és 50 év feletti munkavállalók jelentkezését is.

Logisztikai és gyártási munkatárs

Rendelkezel nyomdai tapasztalattal, most mégis új kihívásokat keresel? Számunkra kiemelten fontos, hogy partnereinknek személyre szabott megoldásokkal szolgálhassunk, ennek pedig elengedhetetlen része a profi gyártás és a precíz logisztika. Olvass tovább, ha érdekel logisztikai és gyártási munkatárs állásajánlatunk!

  • gyártási tervek készítése, gyártáshoz szükséges idő tervezése, költségkalkulációk készítése
  • tekercses és íves kivitelű nyomdai termékek előállítása számítógépes előkészítést követően
  • komissiózás, raktárba beérkező áruk bevételezése, adminisztráció, készletezés
  • fuvarrendelések intézése (bejövő és kimenő), igény esetén termékek ki- és beszállítása a cég gépjárművével
  • termelés során használt gépek beállítása, ellenőrzése, karbantartása és karbantartási napló vezetése, karbantartási terv készítése
  • darabjegyzékek beállítása a cikktörzsben

  • digitális és hagyományos nyomtatási technológiák alapvető ismerete
  • szervezési készség, folyamatszemlélet
  • önálló, jó problémamegoldó- és együttműködési készség
  • “B” kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői gyakorlat

  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • releváns szakmai tapasztalat

Név
E-mail cím
Telefonszám
Pozíció
Fényképes önéletrajz
Adatkezelési hozzájárulás
Az adatkezelési tájékoztatót elolvastam és elfogadom.